הובלת סחורה

הובלת סחורה הינו תחום מגוון ורחב במיוחד, אשר דורש ידע, ניסיון, והתמחות בתחום. כמו כן, אחד הדברים החשובים ביותר בעת הובלת סחורה הוא ציוד מתאים, והקפדה על תנאי בטיחות מחמירים. כמו כן, הובלת סחורה מחייבת רישוי מיוחד. לכן, חשוב לבחור אך ורק בחברה אשר מתמחה בתחום. ביגלוג לוגיסטיקה בע"מ הינה חברה מקצועית, בעלת ניסיון רב שנים אשר מחזיקה במרכז לוגיסטיקה רחב ידיים באזור התעשייה של אשקלון, ומספקת שירותי לוגיסטיקה מלאים, רחבים ומגוונים להיצע לקוחות בענפים שונים. החברה מתמחה במתן מגוון פתרונות לוגיסטיקה, ומלווה כל לקוח בכל שרשרת אספקה, החל מהובלת המכולה מנמלי הים והאוויר, ועד הפריקה. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב, האמין והמקצועי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מתמחה בשירותי הובלת סחורה, ריקון מכולות, שינוע מכונות, הובלת מכולה ועוד שירותים.

ריקון מכולות

ריקון מכולות הינה פעולה לא פשוטה, אשר מחייבת עבודה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף, אחד האלמנטים החשובים ביותר בתהליך זה הוא שמירה על תנאי בטיחות ברמה הגבוהה ביותר, לצד הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. לכן, מומלץ לא להתפשר על פחות מאנשי הצוות הטובים והמנוסים ביותר. 

שינוע מכונות

שינוע מכונות מחייבת זהירות רבה, כאשר פעולה זו חייבת להתבצע אך ורק על ידי תכנון קפדני ומדוקדק, חישוב רחב של לוח הזמנים, וכמובן יצירה קשר עם החברה הרלוונטית. ניתן לראות כי מפעלים, עסקים וחברות רבות עושות שימוש בשירות זה, בדגש על השנים האחרונות

הובלת מכולה

ביגלוג לוגיסטיקה בע"מ הינה חברה מקצועית, בעלת ניסיון רב שנים אשר מחזיקה במרכז לוגיסטיקה רחב ידיים באזור התעשייה של אשקלון, ומספקת שירותי לוגיסטיקה מלאים, רחבים ומגוונים להיצע לקוחות בענפים שונים. החברה מתמחה במתן מגוון פתרונות לוגיסטיקה, ומלווה כל לקוח בכל שרשרת אספקה, החל מהובלת המכולה מנמלי הים והאוויר, ועד הפריקה. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב, האמין והמקצועי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מציעה שירותי הובלת מכולה.