שירותי אחסנה

עם צמיחת הייבוא לישראל והגדלת ההזמנות באמצעים דיגיטליים, אחד השירותים המבוקשים ביותר עבור עסקים וחברות הם שירותי אחסנה. שירותי האחסנה מאפשרים לבית העסק לחסוך בצורך באחזקה של מחסן ובצורך בתפעול שלו. כאשר מעבירים את מלאכת האחסון לחברה חיצונית, ניתן לקבל את השירות במחיר חודשי לתקופה מוגדרת ללא צורך בתשלום על מחסן גדול הדורש אחזקה שוטפת.

היתרון הגדול באחסון על-ידי חברה פרטית הוא ניהול המחסן המתבצע על-ידי מערכות מידע מתקדמות ומאפשר לכל חברה או בית עסק לקבל מידע עדכני על כל מוצר ופריט הנמצא באחסון. בנוסף לכך, מחסן לוגיסטי מקצועי מספק שירות ליקוט ושליחה של מוצרים לכל יעד נדרש מהמחסן עד ללקוח.  

שירותי אחסון למזון

אחת התעשיות הצומחות והגדלות בישראל היא תעשיית המזון. עם גידול האוכלוסייה בישראל בכל שנה, ישנו ביקוש הולך וגובר למוצרי מזון יבשים וטריים. אחסון מוצרי מזון ובעיקר המזון היבש הוא קריטי לרשתות המזון המתמודדות עם התחרות היום יומית הקיימת בין הרשתות. מחסן לוגיסטי ממוחשב ומקצועי יכול לספק לכל רשת מזון את האחסון הנדרש במחסן ייעודי המתאים לשמירה על מזון יבש לאורך זמן.

מכולות לאחסון ישירות מהנמל

אם אתם מייבאים מוצרים ומעוניינים לאחסן אותם ישירות מהנמל, יש לכם אפשרות לשכור שירותי מכולות לאחסון לתקופה מוגדרת אשר יספקו לכם את האחסון הנדרש לכל ציוד אשר אתם מייבאים לישראל ובהתאם לתנאי האחסון הנדרשים עבור הציוד שלכם.

אחסון תעשייתי לחברות ועסקים

בכדי להינות משירותי אחסון תעשייתי מקצועיים, מומלץ לכם לפנות לאחת החברות הגדולות ביותר בתחום בישראל – חברת ביגלוג לוגיסטיקה בע"מ! חברת ביגלוג לוגיסטיקה בע"מ מחזיקה במרכז אחסון עצום בגודל 12 אלף מ"ר המספק שרותי אחסון מקצועיים לחברות ועסקים מכל רחבי הארץ. עם צוות מקצועי ומיומן המנהל את המחסן באמצעות שימוש במערכות מידע מתקדמות, חברת ביגלוג לוגיסטיקה בע"מ מביאה לכם את שיא הטכנולוגיה והשירות בתחום האחסון לחברות ועסקים.

שירותי אחסנה של חברת ביגלוג לוגיסטיקה

לקבלת פרטים נוספים על שירותי אחסנה מקצועיים במרכז הלוגיסטי של חברת ביגלוג לוגיסטיקה בע"מ, חייגו עכשיו לצוות החברה דרך מספר הטלפון המופיע באתר ותקבלו את כל הפרטים הרלוונטיים לאחסון הציוד והמוצרים שלכם!