שירותים לוגיסטיים

זקוקים לשירותים לוגיסטיים? שירותי לוגיסטיקה לחברות ועסקים מספקים אחסון ושינוע סחורות בצורה מקצועית ויעילה ומאפשרים מעקב מלא אחר אלפי פריטים המאוחסנים ומשונעים לאיזורים רבים ברחבי הארץ. את שירותי הלוגיסטיקה המקצועיים ביותר ניתן לשכור היום דרך חברה חיצונית ולחסוך בעלויות של אחזקת מחסנים, משאיות וצוותי שילוח.

אחד מהתחומים העיקריים בהם יש צורך בניהול לוגיסטי מתקדם הוא תחום הקמעונאות. חברות ועסקים אשר מוכרים מוצרים פיזיים ולא שירותים, נדרשים לשנע את המוצרים שלהם מהמפעל או מהנמל הימי ולאחסן אותם וזאת על מנת שיהיו נגישים לצורך תפוצה למקומות בהם הם ימכרו ללקוח. שינוע מהנמל למרכזי אחסון לוגיסטיים מתרחש בכל העולם וגם בישראל באופן יום יומי והוא דורש אם כן חברות לוגיסטיקה מקצועיות לביצוע המשימה.  

הובלת משטחים והפצה לכל הארץ

שיטת ההפצה של סחורות הנפוצה ביותר היא הפצה על גבי משטחים. הובלת משטחים מתבצעת היום בשיטות מתקדמות מהנמל הימי או נמל התעופה עד למרכזי האחסון וממרכזי האחסון לכל איזור הפצה נדרש. הובלת המשטחים מתבצעת על-ידי משאיות שינוע מקצועיות עם דופן הידראולית המצויידות במכשיר GPS המאפשר מעקב בזמן אמת אחר כל משטח הנמצא בדרכו ליעד בכל איזור בארץ.

הפצה לקמעונאיים והובלת מכולות מהנמל

הרשתות הקמעונאיות מסתייעות בשירותי הפצה לקמעונאיים על מנת לשנע את הסחורות שלהן מנמלי הים ועד לחנויות הפרוסות ברחבי הארץ. הסחורות מועברות באמצעות מכולות ולאחר מכן על גבי משטחים במשאיות עד שהן מגיעות ליעדן. שירותי השינוע הם רלוונטיים לכל רשת קמעונאית הנדרשת להעביר מוצרים לחנויות לצורך המכירה שלהם.

הפצת משטחים בודדים דרך חברה מקצועית

אם אתם מעוניינים בשירותים לוגיסטיים מתקדמים עבור הסחורות והמוצרים שלכם, חברת ביגלוג לוגיסטיקה בע"מ היא הכתובת שלכם! חברת ביגלוג לוגיסטיקה בע"מ מביאה איתה ניסיון של שנים רבות בתחום השינוע והאחסנה ומספקת שירות לוגיסטי בכל סדר גודל, גם לצורך הפצת משטחים בודדים.

חברת ביגלוג לוגיסטיקה מציעה שירותים לוגיסטיים

ליצירת קשר עם הצוות המקצועי של חברת ביגלוג לוגיסטיקה בע"מ, חייגו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר ותקבלו מענה מהיר ומקצועי לכל צורך לוגיסטי הנדרש לעסק או לחברה שלכם! ברגע שבחרתם בצוות חברת ביגלוג לוגיסטיקה בע"מ, תדעו שבחרתם באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום הלוגיסטיקה!