פריקת מכולה

שירותי פריקת מכולה נפוצים במיוחד כאשר זה מגיע לחברות, עסקים ומפעלים שונים. למעשה, ניתן בהחלט לומר כי בעשור האחרון, יותר ויותר בעלי עסקים עושים שימוש בשירותי פריקת מכולה על ידי חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום, ובצדק. שירות זה בעל יתרונות רבים לבעל העסק. כמו כן, פריקת מכולה חייבת להתבצע על הצד המקצועי והטוב ביותר, תוך הקפדה מלאה על כל הפרטים הקטנים ביותר וכמובן על כל כללי הבטיחות. ביגלוג לוגיסטיקה בע"מ הינה חברה מקצועית, בעלת ניסיון רב שנים אשר מחזיקה במרכז לוגיסטיקה רחב ידיים באזור התעשייה של אשקלון, ומספקת שירותי לוגיסטיקה מלאים, רחבים ומגוונים להיצע לקוחות בענפים שונים. החברה מתמחה במתן מגוון פתרונות לוגיסטיקה, ומלווה כל לקוח בכל שרשרת אספקה, החל מהובלת המכולה מנמלי הים והאוויר, ועד הפריקה. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב, האמין והמקצועי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מתמחה בשירותי פריקת מכולה, אחסון מכולות, הובלת מכולות עם מנוף, מחיר הובלת מכולה מהנמל ועוד. 

אחסון מכולות

אחסון מכולות מחייב תכנון קפדני במיוחד, כאשר איש המקצוע חייב לדעת כיצד לסדר את הפרטים השונים, או לפרוק אותה במידת הצורך. הקפדה על כך תאפשר אחסון אפקטיבי, מקצועי ונוח. בנוסף, חברה אמינה, בעלת מוניטין וניסיון בתחום אשר מכבדת את עצמה ואת הלקוח תעניק אחריות מלאה ושירות לקוחות לאורך כל התהליך.

הובלת מכולות עם מנוף

הובלת מכולות עם מנוף חייבת להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר וכללי בטיחות מלאים ומקיפים. 

מחיר הובלת מכולה מהנמל

ביגלוג לוגיסטיקה בע"מ הינה חברה מקצועית, בעלת ניסיון רב שנים אשר מחזיקה במרכז לוגיסטיקה רחב ידיים באזור התעשייה של אשקלון, ומספקת שירותי לוגיסטיקה מלאים, רחבים ומגוונים להיצע לקוחות בענפים שונים. החברה מתמחה במתן מגוון פתרונות לוגיסטיקה, ומלווה כל לקוח בכל שרשרת אספקה, החל מהובלת המכולה מנמלי הים והאוויר, ועד הפריקה. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב, האמין והמקצועי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מעניקה מענה מהיר ומקצועי למי שמחפש מחיר הובלת מכולה מהנמל.