הפצה לעסקים

שירותי הפצה לעסקים וחברות מתבצע על-ידי חברת לוגיסטיקה המספקת מספר שירותים החיוניים לעסקים וחברות רבים. שירותי הלוגיסטיקה כוללים שירותי הובלה מהנמל או המפעל למרכז לוגיסטי, אחסון במרכז לוגיסטי מאובטח, שירותי ליקוט של מוצרים וחומרי גלם והפצתם במשטחים לכל איזור בארץ באמצעות שינוע ישיר או באמצעות Cross Docking.

העבודה הלוגיסטית עבור עסקים וחברות היא קריטית והיא למעשה מאפשרת את המכירה הפרונטלית של סחורות בכל נקודה בארץ. חנויות בכל רחבי הארץ ובעיקר חנויות השייכות לרשתות, נדרשות לחדש את האספקה שלהן על בסיס שבועי או חודשי ולעיתים אף על בסיס יום יומי בתקופות מסויימות בשנה. שירותי ההפצה לחברות ועסקים אם כן צריכים להיות מדוייקים, מקצועיים ויעילים עד רמת הפריט הקטן ביותר הנדרש להפצה.

שירותי אחסון לעסקים במקום מאובטח

שלב האחסון של הסחורות הוא שלב חשוב ביותר כאשר הוא למעשה מספק ביטחון לחברות והעסקים וידיעה כי הסחורה שלהם נמצאת במקום מאובטח עד לשלב המכירה של הסחורה. שירותי אחסון לעסקים הנחשבים למתקדמים ביותר כוללים בין היתר ניהול המלאי של הסחורה באמצעות מערכות מידע ממוחשבות, המאפשרות ליקוט של כל פריט הנמצא באחסון גם אם הוא מאוחסן יחד עם אלפי פריטים ומוצרים אחרים. השירות ניתן על-ידי חברת לוגיסטיקה חיצונית המטפלת בכל מוצר וסחורה במרכז לוגיסטי מקצועי.

שירותי הובלה לעסקים בשיטת ה-Cross Docking

שירותי ההובלה הם כאמור אחד מהשירותים החשובים בכל התחום הלוגיסטי. בכדי לחסוך בהוצאות על שירותי הובלה לעסקים, ניתן היום להזמין שירותי הובלה והפצה בשיטת ה-Cross Docking המאפשרת הפצה מהירה ויעילה יותר דרך שרשרת אספקה הפרוסה ברחבי הארץ ומעבירה גם סחורות בודדות ליעדם ובמחירי הפצה משתלמים במיוחד.

איפה ניתן לקבל שירות להעברת מפעלים?

אם אתם מעוניינים בשירותי הפצה לעסקים או שירות העברת מפעלים, מומלץ לכם לפנות רק לחברת ביגלוג לוגיסטיקה בע"מ! חברת ביגלוג לוגיסטיקה בע"מ מחזיקה בצי משאיות מתקדמות ובמרכז לוגיסטי ענק לאחסון בגודל 12,000 מ"ר באיזור התעשייה הדרומי בעיר אשקלון. צוות חברת ביגלוג לוגיסטיקה בע"מ מספק שירות הובלה מהנמלים לאחסון במרכז הלוגיסטי ושירות הפצה לכל רחבי הארץ. בנוסף, צוות החברה מספק שירות העברה של ציוד מפעלים בכל סדר גודל.

הפצה לעסקים דרך חברת ביגלוג לוגיסטיקה

צוות חברת ביגלוג לוגיסטיקה בע"מ מזמין אתכם ליצור קשר דרך טופס הרישום באתר ולקבל מענה ומהיר ומיידי מהצוות המקצועי של החברה במטרה לספק לכם את שירותי ההפצה המתאימים ביותר לצרכים של העסק שלכם!