הובלות קונטיינרים

 

הובלות קונטיינרים – חברה מקצועית

חברת ביגלוג לוגיסטיקה בע"מ מובילה עבורכם בכל העונות, גם הובלות קונטיינרים! המכולות מסייעות גם לאנשים פרטיים וגם לקהל העיסקי עם שימושים רבים: החל מאחסנה של ציוד ועם כמרכיב חיוני לעבודות תובלה שונות. אם יש ברשותכם מכולה שאתם צריכים להוביל ממקום למקום, דעו כי הגעתם אל המקום הנכון. את הובלות קונטיינרים אנו מבצעים תחילה עם מנוף שמטרתו להרים את המכולות ולהושיב אותם על המשאיות, ולאחר מכן אנו מגיעים אל נקודת היעד שתגדירו לנו. שינוע והובלת מכולות מבצעים במחירים זולים ועם מובילים מקצועיים. שירות הובלת מכולות וקונטיינרים מבצעים אצלנו במחירים הכי זולים! קיימת אפשרות להזמין הרמת מכולות בלבד עם מנוף, העברת מכולות מנמל אשדוד, חיפה ואילת. בנוסף קיימת אפשרות לבצע הובלת קונטיינר מהיום להיום במחירים מיוחדים ותנאי תשלום נוחים לעסקים. קיים ביטוח מלא על כל הובלה דרכינו. 

מידות של קונטיינר

מכולות מיוצרות בחמש מידות אורך אחידות, ולהלן מידות של קונטיינר: 20 רגל (6.10 מ'), 40 רגל (12.20 מ'), 45 רגל (13.72 מ'), 48 רגל (14.63 מ'), 53 רגל (16.15 מ'). את המידות האלו אנו מציינים על מנת שתבינו כמה תכולה יכולה להכנס למכולה, מכולות נועדו על מנת להעביר בהן כמויות של סחורה גדולה מאוד. השינוע הימי תלוי מידות של קונטיינר היות ובודקים במדויק כמה ניתן להעמיס על אוניה או לחלופין בשינוע אוירי במטוסים מיוחדים, הכל נמדד במידות הנכונות. 

מידות מכולה

קיימים שלוש סוגי מכולות עיקריים בשוק היום, מכולה 20', 40', ו-40HQ. מידות מכולה משתנות מאחד לשני באורך, גובה ונפח. אם המשלוח שלך פחות מהנפח המצוין אז עדיף לייבא בתור LCL. כלומר כשמבצעים הובלות קונטיינרים לוקחים רק חלק מהמכולה ומשלמים רק על החלק שלכם. אנחנו כאן כדי להסביר ולהדריך אותכם מתי ואיך לעשות זאת. ניתן לומר כי ללא קשר למידות המכולה המטרה של המשלח וכמובן היבואן היא הגעת המשלוח מנמל ההעמסה ליעד שלם ותקין למרות הטיסה או ההפלגה הקשה. ולכן גם בנושא בחירת המכולה עם מידות מכולה מתאימות או אריזה וגם בכל נושא המחירים במשלוח אנחנו המשלחים מבינים הכי טוב. 

סוגי מכולות 

קיימות הרבה סוגי מכולות והן: מכולה רגילה – בעיקר מכולה למטען כללי, מכולה גבוהה – מכולה בעלת נפח גבוהה יותר כדי לאפשר הובלת מטענים נפחיים כגון מוצרי פלסטיק, מכולה פתוחת גג – מכולה עם גג מיריעת פלסטיק עבה הניתנת להסבה במידה ויש חריגה בגובה. מכולה פתוחת צד – מיועדת להמכלה של טובין בעלי פרופילים חריגים ומטענים שלא יכולים להיות מועמסים דרך הדלת. מכולת איזוטנק – מכולה להובלת צובר נוזלי שבנויה ממסגרת מרובעת. מכולת משטח – בנויות מבסיס המעולה ומסגרת 4 עמודים בפינות. מכולה למטען בתפזורת / צובר יבש – מכולה בגודל 20 רגל שנועדו להובלת תפזורת יבשה כגון: גרעינים, דשן, סוכר וכו'. מכולת קירור – מיועד להובלת מטענים החייבים בקירור והקפאה בדרגות שונות. טריילר / נגרר- משמש בעיקר עבור שילוח בינלאומי של תוצרת חקלאית. סוגי המכולות הללו למעשה נועדו לשימושים שונים ואצלנו תוכלו לקבל את כל הפרטים המדויקים בנוגע לסוגי המכולות שאיתם תוכלו לבחור לשנע את המטען שלכם.