הובלה לרשתות שיווק

הובלה לרשתות שיווק – אספקת סחורה

רשתות שיווק רבות מטביעות את חותמם בנושא ההובלות, דבר שהוא מאוד חשוב להם מבחינת טריות, איכות ומקצוענות כנגד. הובלה לרשתות שיווק מתייחסת גם להובלות קטנת וגם להובלות גדולות שרשתות השיווק מזמינות אצל הספקים השונים במטרה להביא את המוצרים הכי טובים בזמן הכי קצר בטמפרטורה מבוקרת ובשלמותם. הרבה רשתות שיווק לא סומכות על הרבה חברות הובלה שמובילות אליהם את הסחורה ולכן מעמידות אותן במבחן ודוגמות אותן על מנת לבדוק איך וכיצד יתנהלו מולם ואיך הסחורה תגיע.

הובלה לרשתות שיווק – חברה מקצועית

חלק חשוב מאוד מזה הוא הנהג. הובלה לרשתות שיווק הינה סוג של "מעמסה" היות וגם חברת ההובלות לוקחת אחריות על הנסיעה של הנהג ובנוסף גם על סידור הסחורה בתוך המשאית שהוא מכשול לא קטן לכל חברת אספקה שמספקת סחורה בהיקף גדול. הרבה מכך נשען על גודל המשאיות, איכות הנהגים, קשירה נכונה וסידור על משטחים בתוך המשאית, טמפ' מבוקרת ונכונה בין אם מדובר על מוצרים יבשים או מוצרי קירור שזקוקים בימים החמים לטמפ' נמוכה יותר ובימים הקרים יותר לטמפ' שונה, וזאת בהתאם להובלה שעושים ולמרחק שעושים עד רשת השיווק. 

הרבה רשתות שיווק דורשות הובלה לרשתות שיווק עם כמויות סחורה גדולה במיוחד על מנת לצייד את עצמם במלאי מספק על מנת למנוע מחסור בסחורה וכמובן דורשות שהתוקף של המוצרים יהיה בהתאם, בשביל לאחסן את הכל שמים דגש רב לכך ולא מתפשרים על האיכות, המקצועיות והשירות של חברות ההובלה אל מול הרשתות וכל המערך שמתבצע. 

הובלה לרשתות שיווק – שירות מקצועי

חלק משגרת הובלת לרשתות שיווק הינה בכך שרשתות השיווק כבר מכינות את המחסנים שלהם ואנשי הצוות האמונים לקבל את הסחורות והם אלו שנותנים את המשובים על טיב ההובלה, סידור הסחורה והתייחסות הנהגים בעת הגעתם ליעד המבוקש. יש הרבה מאוד שעומד במערך ההובלות וקיימת רגישות רבה לעניין זה. אנו ביגלוג לוגיסטיקה בע"מ לוקחים את מלוא האחריות לידינו על מנת להוציא אתכם מרוצים החל מהשירות המקצועי וכלה באיכות הנהגים שאנו מגייסים אלינו, מערך השירות הטלפוני שלנו עומד לרשותכם עם כל בעיה, שאלה או טענה. אצלנו תמצאו מחירים הוגנים ויחס חם, מכל המשתמע, והכי חשוב צי נהגים שידאג להוביל את האספקה שלכם בבטחה ליעד.